|  Prijava
Kontakt

Koroški dom starostnikov
Slovenj Gradec

Celjska cesta 24

2380 Slovenj Gradec

 

Telefon: 02 88 46 435

Faks: 02 88 46 460

Mobitel: 041 360 806

E-mail: marjana.kamnik@kor-dom.si

Kontakti

Koroški dom starostnikov - PE Slovenj Gradec

Celjska cesta 24, 2380 Slovenj Gradec

Telefon centrala 02 88 46 435
Vodja poslovne enote
Faks 02 88 46 460
Mobitel 041 615 218
E-mail marjana.kamnik@kor-dom.si

 

 

Kontaktne osebe zavoda:
 


Direktor Koroškega doma starostnikov in PE Slovenj Gradec

Srečko Mlačnik,
univerzitetni diplomirani psiholog, višji svetovalec

E: kds.mlacnik@siol.net

Vodja poslovne enote Slovenj Gradec

Marjana Kamnik,
univ.diplomirana socialna delavka, višja svetovalka

M: 041 615 218
E: marjana.kamnik@kor-dom.si

Socialna služba, Pomoč na domu

Sandra Pavše
univ.dipl. socialna delavka

T: 02 88 46 457
M: 031 749 096
E: sandra.gosnak@kor-dom.si

Nadomešča:

Ksenija Bukovec

koordinator Pomoči na domu



Vodja koncepta o demenci

Ivica Peruš
vodja rumene enote

T: 02 88 46 421
E: ivana.perus@kor-dom.si

Vodja gospodinj in delovne terapije

Jana Zamernik
organizator socialne mreže

T: 02 88 46 470, 031 749 060
E: jana.zamernik@kor-dom.si


Obračun oskrbnih stroškov

Anita Ruhitel
dipl. ekonomistka

T: 02 88 46 467
E: anita.ruhitel@kor-dom.si

Kuhinja

Maja Pungaršek
vodja kuhinje

T: 02 88 46 422, 031 749 108
E: maja.pungarsek@kor-dom.si


 


Ambulanta
dežurni tehnik
M: 031 710 483

Andreja Kramljak
vodja nege

T: 02 88 46 437, 031 749 058
E: andreja.kramljak@kor-dom.si

 

Ambulanta

Janja Marzel

vodja zdravstvenih storitev

T: 02 88 46 424, 031 749 114

E: janja.marzel@kor-dom.si 


Fizioterapija

Vesna Gologranc
vodja kakovosti, dipl. fizioterapevtka

T: 02 88 46 425, 031 749 062
E: vesna.gologranc@kor-dom.si

Tehnična služba

Mirko Lenart

Vodja vzdrževanja

T: 02 88 46 433, 041 268 786